Warsztat lakierniczo-blacharski Auto-Master

Warsztat lakierniczo-blacharski Auto-Master
Kota kategoria
Kota opis

Warsztat lakierniczo-blacharskiPotrzebujesz naprawić swój samochód po wypadku lub też po prostu zaczyna się on psuć z powodu swojego wieku? Jeśli tak to nasza firma jest dla Ciebie ratunkiem. Dysponujemy ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, a jednocześnie posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt. To pozwala nam na wykonywanie napraw na najwyższym poziomie.

Oferujemy naprawy blacharskie, lakierowanie elementów i całych pojazdów, wymiany fragmentów nadwozia, naprawy panelowe, wstawianie reparaturek i wiele innych usług. Każdym samochodem zajmiemy się zgodnie ze sztuką. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy samochody zastępcze na czas naprawy pojazdu, a także obsługujemy rozliczenia bezgotówkowe czy wycenę realizowanych przez nas usług na podstawie AUDATEX.

Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami od klientów, którzy mieli okazję skorzystać z oferowanych przez nas usług. Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją, że Twój samochód wróci do świetnej sprawności i będzie Ci służył jeszcze przez wiele lat. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Auto-Master

Kota strona firmowa
Kota telefon
713555131
Kota siedziba
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
Kota REGON
930263923
Kota NIP
8940026086
  • Warsztat lakierniczo-blacharski Auto-Master