Koniecznie Przeczytaj

Projektowanie stron internetowych

Każdy, kto posiada stronę internetową już wie, a kto chciałby takową posiadać powinien wiedzieć, jak ważne jest dobre jej zaplanowanie. Nie wystarczy usiąść przed komputerem i napisać stronę na bazie prostego kodu html. Aby strona była naprawdę dobra, tworzenie jej podzielić trzeba na...

wiecej

ABC-Service – firma sprzątająca Wrocław

ABC-Service – firma sprzątająca Wrocław
Kota kategoria
Kota opis

firma sprzątająca WrocławABC-Service to profesjonalna firma sprzątająca działająca na terenie województwa dolnośląskiego. Oferujemy usługi z zakresu podstawowego utrzymania czystości pomieszczeń, całych budynków oraz ich podwórza. Mogą to być takie czynności jak: mycie okien, pranie dywanów i wykładzin oraz koszenie trawnika. Zatrudniamy doświadczonych fachowców zajmujących się ochroną osób i mienia. Dzięki ich zaangażowania pilnowany przez nich teren jest całkowicie bezpieczny.

Ponadto w ramach naszych usług proponujemy szybki i terminowy wywóz odpadów o dużych gabarytach. Nasi pracownicy zajmujący się sprzątanie są wyposażeni w sprzęt i środki najwyższej klasy, co sprawia, że ich praca staje się jeszcze efektywniejsza.

ABC-Service posiada rozbudowany dział handlowy zajmujący się dystrybucją produktów z kategorii chemii profesjonalnej, oraz środków przeznaczonych do codziennej higieny. Każdego klienta traktuje w sposób profesjonalny i indywidualny, a dyspozycyjność i fachowość naszych pracowników przynosi nam pochlebne opinie na terenie całego województwa.

Kota strona firmowa
Kota telefon
713544354
Kota siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Kota REGON
930522767
Kota NIP
8980025555
  • ABC-Service – firma sprzątająca Wrocław