Liquid Technologies – środrk do dezynfekcji CARE Virusept Hand Gel

Liquid Technologies – środrk do dezynfekcji CARE Virusept Hand Gel
Kota kategoria
Kota opis

Ostatnie dwa lata pokazały nam jak ważne jest nasze otoczenia i mikroorganizmy, które krążą wokół nas. Ważne jest aby warunki, w których pracujemy i żyjemy były dla nas odpowiednie, nie zawierały niebezpiecznych organizmów. W tym trudnym zadaniu pomogą nam środki chemiczne firmy Liquid Technologies Sp. z O.O. polskiej firmy z Wrocławia.

środrk do dezynfekcji CARE Virusept Hand Gel

Środrk do dezynfekcji CARE Virusept Hand Gel

Warto zwrócić uwagę na instalacje i systemy doprowadzające powietrze do naszego otoczenia. W utrzymaniu czystości systemów wentylacyjnych pomogą na środki chemiczne HVAC Internal, które świetnie poradzą sobie z oczyszczeniem mikrobiologicznym powietrza nie uszkadzając przy tym instalacji. Natomiast do zewnętrznych części instalacji klimatyzacji HVAC External warto dodać, HVAC External jest bezpiecznym środkiem do dezynfekcji elementów z różnych materiałów – stali szlachetnych jak i tworzyw sztucznych.

Innymi produktami firmy są środki do tak zwanej szybkiej dezynfekcji powierzchni zmywalnych SURFACE Viruclean. Po zastosowaniu tego środka oprócz usuwania mikroorganizmów – wirusów i grzybów – pozbywamy się przykrego zapachu pozostawiając ten przyjemny, świeży.

Ostatnią grupą środków dezynfekcyjnych firmy Liquid Technologies są preparaty stosowane bezpośrednio na skórę CARE Virusept Hand Gel. Produkty zostały przetestowane dermatologicznie nie podrażniają naszego ciała, a co najważniejsze zabezpieczają nas przed wirusami. Stosowanie kompleksowo wszystkich środków dezynfekcyjnych sprawi, że zabezpieczymy się w każdy możliwy sposób i ograniczymy do minimum możliwość zachorowania na choroby powodowane wirusami.

Liquid Technologies sp. z o.o. logo

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kota telefon
571380888
Kota siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Kota REGON
368412743
Kota NIP
8982237296
  • Liquid Technologies – środrk do dezynfekcji CARE Virusept Hand Gel