Koniecznie Przeczytaj

Mieszkanie – urządzać samemu czy zlecić firmie?

Pomimo najszczerszych chęci nie każdy człowiek potrafi zaprojektować swoje mieszkanie, w taki sposób, aby było ono modne i stylowe. Często projektowanie wnętrz stwarza wiele problemów pod względem dekoracyjnym, ale też technicznym. Nie zawsze projektant może wcielić w życie swoje pomysły,...

wiecej

Żaluzje z firmy WinRol Wrocław

Żaluzje z firmy WinRol Wrocław
Kota kategoria:
Kota nazwa:
Żaluzje z firmy WinRol Wrocław
Kota opis:

Szukacie Państwo rolet lub żaluzji do swojego domu lub mieszkania? Zapraszamy do nas, do firmy WINROL. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu systemów przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz, czyli w naszej ofercie znajdziecie Państwo właśnie rolety i żaluzje. W naszej firmie dostępne są produkty, które są wykonane idealnie pod wymiar i według wcześniejszych ustaleń, dzieje się tak dlatego ponieważ przed dokonanym przez Państwa zakupem istnieje możliwość, aby nasz fachowiec, w Waszym domu przeprowadził konsultacje i przedstawił Państwu najkorzystniejszą propozycję.

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.1

W ofercie firmy WINROL znajdują się między innymi żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane oraz rolety klasyczne, rolety rzymskie i wiele innych. Produkty naszej firmy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, każda nasza usługa jest realizowana w możliwie jak najszybszym terminie, a na każdy produkt lub usługę dajemy 2-letnią gwarancję. Jeśli szukacie Państwo produktów od klasycznych po stylowe, to zapraszamy do nas do firmy WINROL!

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.2

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny do naszego salonu firmowego 515 776 042 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17 lub mailowy biuro@winrol.pl Zapraszamy serdecznie również bezpośrednio do nas: Wrocław Aleja gen. Józefa Hallera 78/2A.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kota strona firmowa:
Kota telefon:
506276482
Kota siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Kota REGON:
022023461
Kota NIP:
8982119415
  • Żaluzje z firmy WinRol Wrocław
  • Żaluzje z firmy WinRol Wrocław