Koniecznie Przeczytaj

Jakie są zalety projektowania 3D?

CAD 3D Architectural pomaga w początkowej fazie projektowania i planowania projektu usunąć bardzo czasochłonne ręczne procesy przygotowania szkiców, grafiki, co często prowadzi do budowy błędnie wykonanych i nieskutecznych obiektów. Projektowanie modeli 3D może być stosowane do obliczeń...

wiecej

Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław

Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław
Kota kategoria:
Kota nazwa:
Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław
Kota opis:

Spółka P.G. Group specjalizuje się w wykonywaniu na zlecenie różnorodnych elementów blacharskich. Jej domeną są usługi związane z wykrawaniem, obróbką blach, produkcją kasetonów, elementów dachowych, profili konstrukcyjnych i elewacji. P.G.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

Group oferuje swoim klientom pełną gamę wyrobów przemysłowych, wykończeniowych i budowlanych, w tym kasetony elewacyjne – wykonanych z wysokiej jakości stali, której perfekcyjne obrobienie zapewnia doskonałą jakość i wieloletnią trwałość w każdym zastosowaniu.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Misją firmy jest nie tylko produkowanie wyrobów najwyższej jakości, ale przede wszystkim świadczenie usług zgodnie z wymaganiami klientów i podejmowanie działań, ściśle dopasowujących się do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa i zamówień, jakie ono składa.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.3

P.G. Group stale doskonali procesy produkcyjne, rozwija dobre praktyki branżowe i poprawia wydajność pracy tak, by swoimi usługami móc satysfakcjonować jak największą liczbę klientów. Pracownicy firmy to wyłącznie wykwalifikowani, przeszkoleni eksperci od obróbki blach.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kota strona firmowa:
Kota telefon:
713169301
Kota siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Kota REGON:
932645847
Kota NIP:
8961302657
  • Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – kasetony elewacyjne Wrocław