Koniecznie Przeczytaj

Gyros

Gyros jest to typowy, tradycyjny posiłek greckiej kuchni. Mięso jest w specjalny sposób opiekane na ogromnym rożnie, z elektrycznymi promiennikami lub gazowymi, które obraca się, statystycznie wokół pionowej osi. Gdy osiąga gotowość do spożycia, mięso sukcesywnie obcinane jest specjalnym...

wiecej

Łóżka stylowe – Studio Mebli bowArte Wrocław

Łóżka stylowe – Studio Mebli bowArte Wrocław
Kota kategoria:
Kota nazwa:
Łóżka stylowe – Studio Mebli bowArte Wrocław
Kota opis:

Studio Mebli bowArte to profesjonalny salon meblowy, w którym klienci mogą znaleźć niepowtarzalne meble do swoich mieszkań oraz biur. Misją bowArte jest dostarczanie pod strzechy takich rozwiązań meblowych, które wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkich niepowtarzalnym klimatem, wizualną sztuką i nutką artystycznych inspiracji sięgających mody vintage.

Łóżka stylowe z oferty bowArte Wrocław fot.1

Specjaliści i architekci pracujący w bowArte przykładają dużą uwagę do tego, by oferowane przez nich meble pozwalały uczynić dom miejscem wyjątkowym, które nie będzie tylko wnętrzem, ale piękną przestrzenia do życia. Firma stawia na polskich projektantów i producentów mebli, wyszukując w ich ofertach niezwykłe modele łączące nowoczesne formy z nastrojami vintage.

Łóżka stylowe z oferty bowArte Wrocław fot.2

Na co dzień studio współpracuje z twórcami kultowych mebli thonetowskich, mebli wypoczynkowych Nobonobo oraz Beskidzką Fabryką Mebli Befame. Oferta bowArte obejmuje także stylowe dywany Rug Solid, Carpet Decor oraz Louis de Poortere, które można znaleźć w interntowym sklepie bowArte.

Studio Mebli bowArte

Kota strona firmowa:
Kota telefon:
505036535
Kota siedziba:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Kota REGON:
383084129
Kota NIP:
5531630558
  • Łóżka stylowe – Studio Mebli bowArte Wrocław
  • Łóżka stylowe – Studio Mebli bowArte Wrocław