Koniecznie Przeczytaj

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Wiele osób marzy, aby jego mieszkanie urządzone było w wyjątkowy, zgodnie z ich upodobaniem, sposób. Pragniemy, aby jego wystrój był nietypowy i zachwycił każdego gościa. Warto jest więc poświęcić trochę czasu, aby nadać mu niepowtarzalny styl i charakter. Projektowanie wnętrz, wbrew...

wiecej

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Kota kategoria:
Kota nazwa:
Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Kota opis:

Swan-Klim świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu instalacji bytowych i przemysłowych klimatyzacji, a także wentylacji. Firma sporządza projekty budowlane i wykonawcze. Ponadto zajmuje się sporządzaniem dokumentacji powykonawczej. Specjaliści wykonują pomiary i regulacje parametrów pracy urządzeń i instalacji wentylacji.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Kompleksowe usługi świadczone przez firmę Swan-Klim zakładają kompletną dostawę i montaż instalacji wentylacji. Firma sprawuje również nadzór inwestorski i doradztwo techniczne dotyczące systemów i urządzeń klimatyzacyjnych. Swan-Klim ma siedzibę we Wrocławiu, jednak klienci firmy pochodzą z całej Polski.

Profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza cechują Swan-Klim spośród innych firm obecnych na rynku. Klienci cenią sobie dopasowanie oferty pod kątem ich konkretnych wymagań, a także niezawodność firmy. Montaż klimatyzacji w domu czy pracy – kompetentni pracownicy dotrą wszędzie gdzie tylko klient zechce. Swan-Klim zawsze działa rzetelnie i profesjonalnie!

Swan-Klim

Kota telefon:
880515087
Kota siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Kota REGON:
021324284
Kota NIP:
8842510102
  • Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji i wentylacji