Koniecznie Przeczytaj

Urządzenia gastronomiczne

Pragniemy zaoferować Państwu najlepszy sprzęt gastronomiczny chętnie wykorzystywany w restauracjach, kawiarniach, bufetach i w cateringu. Są to produkty najlepszych producentów na rynku, którzy znani są wszystkim osobom prowadzącym gastronomię. To sprzęty gastronomiczne o niezwykłym deasignie,...

wiecej

Rzeczoznawca majątkowy z biura Arenda Wrocław

Rzeczoznawca majątkowy z biura Arenda Wrocław
Kota kategoria:
Kota nazwa: Rzeczoznawca majątkowy z biura Arenda Wrocław
Kota opis:

Biuro rzeczoznawcy majątkowego Arenda świadczy usługi wyceny nieruchomości w miastach takich, jak Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Środa Śląska, Milicz, Wołów, Świdnica oraz w otaczających je powiatach. Firma dokonuje wyceny na czas i wykazuje się profesjonalizmem.

Zajmuje się usługami wyceny nieruchomości gruntowych (lasów, działek budowlanych i rolnych), lokalowych (mieszkania i lokale użytkowe), zabudowanych (od domów mieszkalnych do budynków gospodarczych) oraz przemysłowych, magazynowych (zakłady pracy) i komercyjnych. Co więcej, oszacowuje koszty także ograniczonych praw rzeczowych lub aktualnych, indywidualnych potrzeb osoby inwestującej.

Biuro rzeczoznawcy majątkowego Arenda prowadzi swoją działalność już od 2007 roku, dlatego pomoc jest fachowa, oparta na wieloletnim doświadczeniu. Firma Arenda wykonuje również kompleksowe operaty szacunkowe polegające na opisie rzeczywistego stanu wybranej nieruchomości i analizie jej na tle rynku nieruchomości. Raporty są jasne dla odbiorcy i zgodne z przepisami prawnymi.

Kota telefon: 501170401
Kota siedziba: ul. Żywiecka 5a 54-031 Wrocław
Kota REGON: 021352010
Kota NIP: 9161255158