Koniecznie Przeczytaj

Wirtualne sztalugi

Grafika komputerowa ostatnio kojarzy się jedynie z tworzeniem stron www. Przykrawanie obrazków dla potrzeb strony jest ważne, ale nie jest to jedyna umiejętność jaką może się pochwalić grafik komputerowy. Większość osób wykształconych w tym kierunku potrafi też korzystać z programów...

wiecej

Jakie są zalety projektowania 3D?

Posted by Artysta | Posted in Reklama 3D | Posted on 06-09-2013

0

w CAD 3DCAD 3D Architectural pomaga w początkowej fazie projektowania i planowania projektu usunąć bardzo czasochłonne ręczne procesy przygotowania szkiców, grafiki, co często prowadzi do budowy błędnie wykonanych i nieskutecznych obiektów. Projektowanie modeli 3D może być stosowane do obliczeń projektowych w czasie rzeczywistym, wizualizacji i prezentacji sprzedaży.
Projekty 3D to bardziej zaawansowana technika graficzna prezentacji grafiki fly-through, specjalnej wizualizacji pomieszczeń 3D, która pozwala chodzić po zaprojektowanym obiekcie. Projektowanie 3D jest pomocne przy kreowaniu reklam, produkcji filmowych, czy projektowaniu stron internetowych. Animacje 3D generują ogromne zainteresowanie w porównaniu do grafiki 2D i są bardzo przydatne w rzeczywistych aplikacjach na chwilę obecną. Animacje 3D są generowane na podstawie koncepcji projektu lub tematu. Na podstawie tego przepływu animatorów przygotowuje się postać lub obiekt, na podstawie projektu, który rozwija podstawowe ramy. Wszystkie postacie i obiekty zaangażowane w projekt nazywa się modelami 3D, które są przechowywane w bazie komputera jako plik danych. Można je często modyfikować zgodnie z wymaganiami projektu.
Technologia wizualizacji modelowania 3D zapewnia trójwymiarowy efekt każdego obiektu. Wszyscy kochamy widoki 3D i efektowne animacje dla każdego obiektu. Jednak usługa ta jest kosztowna.

Comments are closed.