Koniecznie Przeczytaj

Fast foody pizzerie i kebaby

W życiu informatyka najczęściej spożywanymi posiłkami są wszelkiego rodzaju fast food?y.Odpływając przy komputerze rozwiązując różne problemy techniczne lub tworząc nowe rzeczy, liczy się każda sekunda aby nie stracić weny. Szybki telefon i pizzeria przyjmuje nasze zamówienie. W między...

wiecej

Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar

Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar
Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar

Meble Drzazga to wrocławska firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje tworzone na zamówienie elementy do wyposażenia wnętrz. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, a także montażem mebli na wymiar.

Meble Drzazga oferuje kuchnie na wymiar, meble pokojowe oraz łazienkowe. Wykonuje zlecenia na meble do biur. Realizuje także zamówienia na garderoby, szafy na wymiar i wszelkiego rodzaju zabudowy. Firma tworzy meble zarówno klasyczne, jak i nowoczesne z najwyższej jakości surowców przy użyciu sprawdzonych urządzeń znanych, cenionych firm.

Wykwalifikowani pracownicy tworzą kuchnie na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Priorytetem jest zadowolenie kupującego, dlatego fachowcy zawsze pomagają wybrać najlepsze rozwiązania, mając na uwadze specyfikę przestrzeni do zagospodarowania i finansowe możliwości klienta.

Każde zamówienie składa się z kilku etapów, dzięki czemu firma może profesjonalnie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe zlecenie. Pracownicy najpierw wykonują potrzebne pomiary, a gotowy projekt przedstawiany jest klientowi w nowoczesnym programie graficznym. Po podpisaniu umowy fachowcy przystępują do realizacji zamówienia i montażu. Klient może także skorzystać z wykonania prac z zakresu instalacji gazowej, wodnej lub elektrycznej.

Firma Meble Drzazga tworzy funkcjonalne i solidne meble od 30 lat, troszcząc się o komfort klienta na każdym etapie realizowania zlecenia. Jej siedziba znajduje się we Wrocławiu, lecz zamówienia wykonywane są na terenie całej Polski.

606827777
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
022084741
7471695643