Koniecznie Przeczytaj

Nowy stary mebel

Wielu z nas ma w swoich domach stare krzesła, stoliki czy komódki, które dostaliśmy nijako w spadku od rodziców czy dziadków. Czasem te sentymentalne mebelki nie do końca pasują do wystroju naszego wnętrza, ale mamy je właśnie ze względu na łączące się z nimi emocje. Czasem jednak można...

wiecej

Odchudzanie

Posted by Artysta | Posted in Kuchnia i Gotowanie | Posted on 17-09-2013

0

odchudzanie1Odchudzanie zaczynam z różnych powodów. Powodami mogą być problemy zdrowotne jakie są związane z otyłością oraz powodem mogą być względy estetyczne.
Przestajemy się sobie podobać lub nie jesteśmy już atrakcyjni dla swojego partnera. Pod czas odchudzania najważniejsze jest określenie celu odchudzania. Musimy mieć założony cel żeby do niego dążyć. Jeżeli mamy zamiar poprawić swoją sylwetkę najlepiej jest znaleźć wśród znajomych lub innych osób taką sylwetkę która, będzie się nam podobać. Dzięki czemu mamy się do kogo przyrównać i zobaczyć co nam brakuje do tej sylwetki. Dążąc do określonej sylwetki musimy być bezwzględni w tym co robimy bo inaczej nic nie będzie z naszego odchudzania. Musimy być konsekwentni w przestrzeganiu reżimu ćwiczeń oraz diety. Nie możemy odkładać treningów na inny dzień z myślą, że zrealizujemy cały założony plan na tydzień bo to nie wyjdzie bo zawsze coś wyskoczy coś niespodziewanego. Odchudzając się musimy wyrzucić z swoich nawyków żywieniowych całe śmieciowe jedzenie, słodkie napoje i jedzenie na mieście. Planując dietę warto sobie dać jeden ale tylko jeden posiłek na tydzień jaki to chcemy może to być pizza lub kebab z cola. To tylko po to żeby nagrodzić sobie cały tydzień wyrzeczeń.

Comments are closed.